A Mosoly Alapítvány hiánypótló pszichés támogatással egészíti ki a súlyosan és krónikusan beteg gyerekek gyógyulási folyamatát. Ingyenesen elérhető művészetterápiás programjainkon a gyerekek kreatív, inspiratív és biztonságos térben tudják feldolgozni a betegségük során megélt tapasztalatokat és érzéseket. Emellett olyan adaptív viselkedésmintákat és megküzdési technikákat sajátíthatnak el, amellyel javulhat az életminőségük és a társas kapcsolataik.

A Mosoly Alapítvány mese-, és művészetterápiás foglalkozásai hiánypótlók. Az elmúlt több mint 25 év kitartó munkájának és Nektek, támogatóknak köszönhetően a nehézségekkel és a Covid által teremtett helyzettel is megbirkóztunk.

Támogatásoddal segíted a hosszantartó és krónikus beteg gyerekek gyógyulását és a stabil működésünket, mellyel biztos jövőt adsz terápiás működésünknek.

Segíts, hogy segíthessünk!

Támogatásodat eljuttathatod átutalássa:

Bankszámlaszámunk: 12001008-00101932-00100001 (Raiffeisen Bank)
SWIFT kód: UBRTHUHB
IBAN-szám: HU07 1200 1008 0010 1932 0010 0001 (HUF)

vagy bankkártyás fizetéssel az alábbi felületen:

Eseti támogatás Rendszeres támogatás
Támogatás