Mosoly Angyal

Mosoly Angyal leszek Támogatom Mosoly Angyalok

ANGYALTÁRSUNK, MONDD, AKARSZ-E LENNI?

Kedves régi és leendő Mosoly Angyal!

Örülünk, hogy itt vagy!

Közösségi adománygyűjtésre hívunk, hogy segítségeddel a Mosoly Alapítvány mese- és művészetterápiás foglalkozásai eljussanak a beteg gyermekekhez.

Angyali részvételeddel nagykövete leszel az év egyik legfontosabb kampányának és nem csupán pénzt gyűjtesz egy jó célért, hanem akár életre szóló kapcsolatokat szerzel és egy folyamatosan bővülő, cselekvő és elkötelezett közösség tagjává válsz.

Karácsonyi kampányunk időpontja: 2020. november 16. – 2021. január 17.

Kérjük, hogy töltsd ki az alábbi űrlapot és rövidesen keresni fogunk, hogy a részleteket átbeszéljük.

Biztonsági kérdés:

Köszönjük jelentkezésed!

Nagyon köszönjük, hogy Mosoly Angyalnak jelentkeztél és vállalod ezt a nemes feladatot. Ezáltal Te is segíted a beteg gyerekek Mosoly terápiáit.
    Anett Arkangyalunk hamarosan felveszi veled a kapcsolatot, hogy minél előbb kinyithasd angyal szárnyaid.

Köszönjük megkeresésed!

Hamarosan felkeresünk a részletekkel!

ADOMÁNYOZÁS KÖZVETLENÜL:

Fontosnak tartod a Mosoly Alapítvány munkáját, de inkább személyesen vagy nagyobb összeggel támogatnád a munkánkat? Itt megteheted és természetesen így is teljes értékű Mosoly Angyallá válsz!

Angyal támogatói kommentek:

Adatkezelési tájékoztatóPrivacy Policy