Mosoly Angyal

Adományozók száma:
Mosoly Angyal leszek Mosoly Angyalaink

MOSOLY ANGYAL adománygyűjtő kampány

A súlyos betegségek nem ismerik a karácsonyi szünetet. Sok gyermek ilyenkor is hosszan tartó, fájdalmas kezelés alatt áll, amely akár hónapokig is eltarthat. A Mosoly Alapítvány terápiás foglalkozásai segítik ezeket a gyerekeket a fizikai gyógyulásban és a betegség okozta trauma feldolgozásában.

2018 november 27. és december 31. között néhány támogatónk arra vállalkozott, hogy Mosoly Angyallá válik, és közösségi gyűjtést szervez a Mosoly Alapítvány terápiáira.

Hátralévő idő a toborzásból:

Content not available.
A tartalom nem elérhető

Köszönjük támogatóinknak, akik angyalainktól függetlenül segítették közös, év végi gyűjtésünket:

SMC Hungary Kft. 500 000 Ft
Andrékó Kinstellar Ügyvédi Iroda 500 000 Ft