Mosoly Angyal 2018

MOSOLY ANGYAL adománygyűjtő kampány

november 27. – december 31.

A súlyos betegségek nem ismerik a karácsonyi szünetet. Sok gyermek ilyenkor is hosszan tartó, fájdalmas kezelés alatt áll, amely akár hónapokig is eltarthat. A Mosoly Alapítvány terápiás foglalkozásai segítik ezeket a gyerekeket a fizikai gyógyulásban és a betegség okozta trauma feldolgozásában.

Idén november 27. és december 31. között néhány támogatónk arra vállalkozik, hogy Mosoly Angyallá válik, és közösségi gyűjtést szervez a Mosoly Alapítvány terápiáira.

Támogasd Mosoly Angyal kampányunkat te is!

Adományoddal te is hozzájárulhatsz év végi adománygyűjtésünkhöz a lap alján található fizetési űrlapon keresztül, vagy a Mosoly Angyalokra kattintva, a személyes adománygyűjtő oldalukon.

…esetleg csatlakozhatsz te is a Mosoly Angyalok csapatához: kampányolj, és aktivizáld ismerőseidet, hogy segítség gyűjtésedet! Ehhez ITT találsz meg minden tudnivalót!

Köszönjük támogatóinknak, akik angyalainktól függetlenül segítik közös, év végi gyűjtésünket:

SMC Hungary Kft. 500 000 Ft

MOSOLY ANGYALAINK:

ADOMÁNYOZÁS KÖZVETLENÜL:

Támogathatod a Mosoly Angyal kampányt közevetlenül, ezen a felületen keresztül:

Angyal támogatói kommentek: