Mosoly Angyal

Mosoly Angyal jelentkezés Támogatom Mosoly Angyalok

ANGYALTÁRSUNK, MONDD, AKARSZ-E LENNI?

Szia,

örülünk, hogy itt vagy!

Itt találod a Mosoly Angyalok profiljait, valamint a korábbi évek karácsonyi Mosoly Angyal kampányait. Mosoly Angyalok 2017 óta segítik az Alapítványt és válnak egy folyamatosan bővülő, cselekvő és elkötelezett közösség tagjává.

A „Mosoly Angyal” olyan követes támogató, aki kész aktívan cselekedni, érti és érzi a Mosoly hiánypótló küldetését. Egyénileg vagy családi, baráti, céges csapatban vállalja, hogy kampányol és adománygyűjtést szervez. Támogatásával biztos hátteret nyújt a Mosoly Alapítvány terápiás gyógyító munkájához és új kapcsolatokkal bővíti a Mosoly aktív adományozó közösségét.

Légy te is Mosoly Angyal!  Válj egy elkötelezett, támogató közösség tagjává és adományozz egy jó célért!

Köszönjük jelentkezésed!

Nagyon köszönjük, hogy Mosoly Angyalnak jelentkeztél és vállalod ezt a nemes feladatot. Ezáltal Te is segíted a beteg gyerekek Mosoly terápiáit.
Anett Arkangyalunk hamarosan felveszi veled a kapcsolatot, hogy minél előbb kinyithasd angyal szárnyaid.

Köszönjük megkeresésed!

Hamarosan felkeresünk a részletekkel!

ADOMÁNYOZÁS KÖZVETLENÜL:

Fontosnak tartod a Mosoly Alapítvány munkáját, de inkább személyesen vagy nagyobb összeggel támogatnád a munkánkat? Itt megteheted és természetesen így is teljes értékű Mosoly Angyallá válsz!

Személyes adatok

Angyal támogatói kommentek:

A kampány az előző években:

Mosoly Angyal 2018