Adó 1 %

Adószámunk: 18674190-1-42

Idén tavasszal a koronavírus okozta vészhelyzet miatt a Mosoly Alapítvány működése is nehéz helyzetbe került. Soha ennyire nem volt még szükség arra a segítségre, ami az SZJA 1%-os felajánlásokból kapunk.

Terápiáink nagy része jelenleg sajnos szünetel, ám folyamatosan figyeljük az eseményeket, egyeztetünk a partner-intézmények képviselőivel és a helyi lehetőségek és igények szerint próbálunk rugalmasan reagálni és segíteni, ahol tudunk.

Előre is köszönjük, ha személyi jövedelemadód bevallásakor gondolsz a Mosoly Alapítványra, és segítesz abban, hogy folytathassuk munkánkat!

Töltsd le rendelkező nyilatkozatunkat, benne adószámunkkal:

Rendelkező nyilatkozat

Adószámunk: 18674190-1-42