Adó 1 %

Adószámunk: 18674190-1-42

Köszönjük mindenkinek, aki idén úgy döntött, hogy az adója 1%-éval a Mosoly Alapítvány munkáját támogatja. Idén tavasszal a koronavírus okozta vészhelyzet miatt a Mosoly Alapítvány működése is nehéz helyzetbe került. Soha ennyire nem volt még szükség arra a segítségre, amit az SZJA 1%-os felajánlásokból kapunk.

Ezen az oldalon jövőre is megtalálsz minket, hogy az adód bevallásakor szükséges rendelkezőnyilatkozatot letöltsed.

Töltsd le rendelkező nyilatkozatunkat, benne adószámunkkal:

Rendelkező nyilatkozat

Adószámunk: 18674190-1-42