A Mosoly Alapítvány tevékenységét elsősorban céges- és magánadományokból finanszírozzuk.

Hogyan segítheted  a Mosoly Alapítvány munkáját?

• Rendszeres adományok: Állandó fizetési megbízással kis összegű támogatást utalhatsz havi rendszerességgel alapítványunk bankszámlájára, ezzel segítve programjaink folyamatos finanszírozását. Néhány ezer forintos havi támogatás már sokat segíthet.

• Egyszeri adományok: Egyösszegű hozzájárulással segítheted a gyermekeket a gyógyulásuk felé vezető hosszú úton, biztosítva egy vagy több gyermek részvételét rehabilitációs programjaink valamelyikén.

Mit jelent adományod a gyermekeknek?

– egy biztonságos órát, amikor visszakaphatja döntési jogát. Mert a beteg gyermek gyógyulását szigorú kórházi protokoll írja elő, mely a gyógyulás érdekében nem igazodhat a kedélyállapotához
– lehetőséget érzelmeinek, félelmeinek a felmutatására. Mert a beteg gyermek sokszor azon is dolgozik, hogy ne tegye szomorúvá saját szüleit és ezért elfojtja saját szükségleteit.
– kiléphet saját kórházi környezetéből. Mert egy steril szobába bezárt gyermeknek már egy Mosoly-terapeuta is egy új univerzumot emel be a zárt terébe.
– eszközt, amivel kézzel foghatóvá válik a félelme, magánya. Mert a művészetterápia eszközei kreatív módon szabadítják fel a benne kavargó érzelmeket és az elkészült alkotással láthatóvá is teszik azokat.

Hogyan tudsz külföldről segíteni?

Magyarország határain kívül az alábbi számlaszámok használatával tudsz pénzadományt utalni:

SWIFT UBRTHUHB

IBAN HU07 1200 1008 0010 1932 0010 0001