A Mosoly Alapítvány tevékenységét elsősorban céges- és magánadományokból finanszírozzuk.

Hogyan segítheted  a Mosoly Alapítvány munkáját?

• Rendszeres adományok. Állandó fizetési megbízással kis összegű támogatást utalhatsz havi rendszerességgel alapítványunk bankszámlájára, ezzel segítve programjaink folyamatos finanszírozását. Néhány ezer forintos havi támogatás már sokat segíthet.

• Egyszeri adományok.  Egyösszegű hozzájárulással segítheted a gyermekeket a gyógyulásuk felé vezető hosszú úton, biztosítva egy vagy több gyermek részvételét rehabilitációs programjaink valamelyikén.

Köszönjük a segítséget!