A Mosoly Alapítvány idén ünnepli 25 éves működését, hiszen a hivatalos cégbírósági bejegyzés 1997 februárjában történt. Ez idő alatt a legfontosabb és mindenek felett álló célunk: Segíteni a beteg gyerekeket. A Mosoly Alapítvány mese-, és művészetterápiás foglalkozásai hiánypótlók. Az elmúlt 25 év kitartó munkájának és Nektek, támogatóknak köszönhetően a nehézségekkel és a Covid által teremtett helyzettel is megbirkóztunk. Ünnepeljünk együtt!

Támogatásoddal segíted a hosszantartó és krónikus beteg gyerekek gyógyulását és stabil működésünket, mellyel biztos jövőt adsz terápiás működésünknek.

Segíts, hogy segíthessünk!

Támogatásodat eljuttathatod átutalássa:

Bankszámlaszámunk: 12001008-00101932-00100001 (Raiffeisen Bank)
SWIFT kód: UBRTHUHB
IBAN-szám: HU07 1200 1008 0010 1932 0010 0001 (HUF)

vagy bankkártyás fizetéssel az alábbi felületen:

Adatkezelési tájékoztatóPrivacy Policy