Mosoly Angyal

Nagy Sándor

Mosoly Angyal: Nagy Sándor

Elfogadás, szeretet, támasz, öröm, fejlődés. Ezek a Mosoly Alapítvány alapelvei, és ezek kell legyenek minden, a gyermekéért felelősséget vállaló szülő alapelvei is.

Őszintén tisztelem azokat, akik a Mosoly Alapítványnál nem a saját gyermekük testi-lelki jólétéért tesznek. Óriási áldozat. Mivel saját időmmel nem tudom, ezért más módon, adományozással segítem munkájukat, és Téged is erre kérlek. Egy kihagyott mozi, egy meg nem evett hamburger, egy meg nem ivott sör vagy kóla árát fordítsd inkább erre a célra!

Hidd el, a jó érzés hogy jó ügyet segíthettél sokkal táplálja majd a lelked. Köszönöm!