Segítség a pszichés problémákkal küzdő kamaszoknak

2023-09-14

A Mosoly Alapítvány 2023 október elejétől ingyenes, hosszú távú művészetterápiás csoportot indít pszichés problémákkal küzdő kamaszok részére.

A 6-8 fős csoportba 14-17 év közötti kamaszt várunk, akik heti rendszerességgel vesznek részt a terápiás folyamatban a tanéven keresztül (az iskolai szünetekhez igazodva). A foglalkozások alatt két képzett szakember dolgozik a fiatalokkal, elsősorban képzőművészet-terápiás módszereket alkalmazva, hogy problémáik megközelíthetővé, feldolgozhatóvá váljanak és megéljék a kortárs közösség támogató erejét.

Korosztály: 14-17 év

A csoportot vezető terapeuták:
Kiss Enikő Hajna, klinikai szakpszichológus
Csák Éva, képzőművészet-terapeuta

A foglalkozások helye:
Budai Gyermekkórház, 1023 Budapest, Bolyai u. 5-9. Főépület, Mosoly terápiás szoba

Ideje: szerdánként, 17.00 és 19.00 óra között

Jelentkezési határidő:2023. szeptember 25.

Jelentkezés és további információk:
Kiss Enikő Hajna
hajna.kiss@gmail.com

A 25 éves szakmai múlttal rendelkező Mosoly Alapítvány kórházakban és kórházakon kívül szervez ingyenes mese- és művészetterápiás foglalkozásokat. A Mosoly programokban képzett, tapasztalt szakemberek dolgoznak, az egyes módszereket a gyermekek életkorához és igényeihez igazítva alkalmazzák a képzőművészet-terápia, zeneterápia, gyermekpszichodráma, meseterápia módszereit.