Idén is sokan ajánlották fel adójuk 1%-át a Mosolynak

2023-09-18

Idén 204-en döntöttek úgy, hogy a Mosoly Alapítványnak ajánlják fel az adójuk 1%-át. Ennek köszönhetően idén 2 830 812 Ft összeggel járultak hozzá támogatóink, hogy az állandóan változó körülmények ellenére megbízhatóan tudjuk folytatni hiánypótló munkánkat.

Köszönjük a segítségüket!

A Mosoly Alapítvány több mint 25 éve ingyenes művészetterápiás módszerekkel segíti a súlyos és krónikusan beteg gyerekek gyógyulását. Az Alapítvány hiánypótló foglalkozásain a gyerekek kreatív, inspiratív és biztonságos térben tudják feldolgozni a betegségük során megélt tapasztalatokat és érzéseket. Emellett olyan adaptív viselkedésmintákat és megküzdési technikákat sajátíthatnak el, amellyel javulhat az életminőségük és a társas kapcsolataik.

Ne feledjen jövőre is rendelkezni adója 1%-áról!