Segíteni szeretnék!
Telefon: +36 (1) 501-4618, +36 (1) 501-4619 · Adószám: 18674190-1-41 · Bankszámlaszám: Raiffeisen Bank 12001008-00101932-00100001

Vigyázz, Kész, Mosoly

A BP GBS Europe kollégái adománygyűjtést szerveznek számunkra a BP Running Club keretein belül, július 3. és szeptember 9. között.

A csapat tagjai így nyilatkoztak elköteleződésükről:

A BP futócsapata a civil segítségnyújtás egy olyan területét kívánja támogatni, amely nem kap kiemelt figyelmet. A Mosoly Alapítvány, hosszan tartó betegségben szenvedő gyerekek gyógyulását segíti ingyenes mese- és művészetterápiáival. A BP futói az idei Wizz Air férlamratonon a Mosoly Alapítvány javára ajánlanak fel és gyűjtenek adományokat, így a kemény sportteljesítményen túl az önzetlen segítségnyújtásra kívánják felhívni a figyelmet. Kérlek támogassátok őket ebben a kezdeményezésben.

A csapat azért döntött a Mosoly Alapítvány mellett, mert maga a futás is egy olyan sport, ami nemcsak fizikailag, hanem mentálisan is edzi és segíti az embert, és egy olyan eszköz, ami szinte bárkinek bármikor elérhető.

BP’s running club would like to support a good cause that is not quite in the focus. Mosoly Alapítvány (Smile Foundation) supports the recovery of children with long-term illness by free art therapy. At this year’s Wizz Air Half Marathon, on top of the physical achievement, BP’s runners collect and donate money to Mosoly Alapítvány. Please support our runners in this initiative. The team decided to support this foundation because running itself is a sport that can train and help not only the physical fitness but mental health as well and it is a tool available for almost anyone, anywhere.

Eddig összegyűlt összeg:

259.500 Ft

A csapat eddigi támogatói: Czibere Zsolt, Kiss Erzsébet Tóth Zoltán, Varga-Radnóti Anna, Szakács Bella, Jesus Diaz Patiño, Zámbó Ernő, Massimiliano Scarpa, Varga Fábián György, Szabó-Hevér Judit, Peter Moore, Mikonya Nándor, Farkas Márton, Varga Judit, Skovrán Tímea, Tajti Flóra, Csóka Eszter, Kemény Anna, Szentes András, Karaba Zoltán, Pál Péter Tamás, Budaházi Orsolya, Horváth Ádám, Szabóné Giegler Bernadett, Deszpotné Mihályi Erzsébet, Schittler Farkas, Menyhért Anita, Kardos Dávid, Thanh Duy Nguyen & Virag Friedrich, Szoó Gyula, Szukics Gábor, Rónaszéki Bálint, György Ágoston, Sebők Péter, Mester Renáta, Kárpáti Mónika, Szabó Dániel, Mészáros Ákos, Rétiné Lengyel Orsolya, Sipos Máté, Károlyi Ágota, Geri Dóra, Szabó Dániel Viktor, Fónyad Ádám, Nagy-Vonnák Éva, Balogh Szilvia, Szulimán Júlia, Józsa G. Dániel, Takács György, Erdélyi Viktória, Andrés González, Szendrei Tamás, Szabó Sándor, Busa Tamás,  Hegedüs Anna, Troják Krisztina, Káldy Gábor, Joó Andrea, Skrapics Ágota, Józsa Melinda, Szilágyi Domonkos