Mosoly Angyal

Támogatom Mosoly Angyalok

ANGYALTÁRSUNK, MONDD, AKARSZ-E LENNI?

Szia,

örülünk, hogy itt vagy!

Itt találod a Mosoly Angyalok profiljait, akik nagykövetei az év egyik legfontosabb kampányának.  Ők nem csupán pénzt gyűjtenek egy jó célért, hanem egy folyamatosan bővülő, cselekvő és elkötelezett közösség tagjává is váltak.

Karácsonyi kampányunk egészen 2021. január 17-ig tart.

Adományozz egy jó célért és válj egy elkötelezett, támogató közösség tagjává!

A Mosoly Angyal adománygyűjtő kampány keretében magánszemélyek és cégek közvetlenül is támogathatják a Mosoly Alapítvány terápiás munkáját.

Köszönjük az eddigi névtelen civil és vállalati adományokat! Valamint azoknak a cégeknek és munkatársaiknak, akik elkötelezetten támogatják a Mosoly Alapítvány munkáját.

• LAKI Épületszobrász Zrt.
  • KryoNet Magyarország Kft.
  • Professional Track Systems Kft.
  • Cushman & Wakefield munkatársai

Köszönjük jelentkezésed!

Nagyon köszönjük, hogy Mosoly Angyalnak jelentkeztél és vállalod ezt a nemes feladatot. Ezáltal Te is segíted a beteg gyerekek Mosoly terápiáit.
Anett Arkangyalunk hamarosan felveszi veled a kapcsolatot, hogy minél előbb kinyithasd angyal szárnyaid.

Köszönjük megkeresésed!

Hamarosan felkeresünk a részletekkel!

ADOMÁNYOZÁS KÖZVETLENÜL:

Fontosnak tartod a Mosoly Alapítvány munkáját, de inkább személyesen vagy nagyobb összeggel támogatnád a munkánkat? Itt megteheted és természetesen így is teljes értékű Mosoly Angyallá válsz!

Angyal támogatói kommentek:

Adatkezelési tájékoztatóPrivacy Policy