Mosoly Angyal

Adományozók száma:
Mosoly Angyal leszek Támogatom Mosoly Angyalaink

MOSOLY ANGYAL adománygyűjtő kampány

2019 november 18. és január 9. között Mosoly Angyalok segítik a Mosoly Alapítvány terápiás programjait. Angyalaink arra vállalkoznak, hogy egy általuk megjelölt összeget ismerőseik, barátaik, kollégáik körében kampányolva gyűjtenek össze. Így a Mosoly Angyalok a beteg gyerekek őrzőivé válhatnak.

A súlyos betegségek nem ismerik a karácsonyi szünetet. Sok gyermek ilyenkor is hosszan tartó, fájdalmas kezelés alatt áll, amely akár hónapokig is eltarthat. A Mosoly Alapítvány terápiás foglalkozásai segítik ezeket a gyerekeket a fizikai gyógyulásban és a betegség okozta trauma feldolgozásában.

2019 november 18. és január 9. között arra hívunk, hogy válj te is Mosoly Angyallá, és szervezz közösségi gyűjtést a Mosoly Alapítvány terápiáira, vagy válaszd ki a neked legszimpatikusabb Mosoly Angyalunkat ITT és támogasd gyűjtését!

Eddig tart a gyűjtésünk:

Content not available.
A tartalom nem elérhető

Köszönjük támogatóinknak, akik angyalainktól függetlenül segítették közös, év végi gyűjtésünket:

MOSOLY ANGYALAINK:

ADOMÁNYOZÁS KÖZVETLENÜL:

Fontosnak találod a Mosoly Alapítvány munkáját, de nem szeretnél elköteleződni egyik Mosoly Angyalunk mellett sem? Nagyobb összeggel támogatnád személyesen a munkánkat? Itt is megteheted és virtuális Mosoly Angyallá válhatsz te is!

Angyal támogatói kommentek: