Mosoly Angyal

Eddig elért: 0 Ft
Cél: Ft
Össz adományozók: 0

Elfogadás, szeretet, támasz, öröm, fejlődés. Ezek a Mosoly Alapítvány alapelvei, és ezek kell legyenek minden, a gyermekéért felelősséget vállaló szülő alapelvei is.

Őszintén tisztelem azokat, akik a Mosoly Alapítványnál nem a saját gyermekük testi-lelki jólétéért tesznek. Óriási áldozat. Különösen ebben az évben, amikor a világjárvány okozta kihívások még nehezebbé tették mind a gyógyulni vágyók, mind pedig az értük dolgozók életét.

Mivel saját időmmel nem tudom, ezért más módon, adományozással segítem munkájukat, és Téged is erre kérlek. Egy meg nem vásárolt új ruhadarab, egy meg nem evett hamburger, egy meg nem ivott sör vagy kóla árát fordítsd inkább erre a célra!

Hidd el, a jó érzés hogy jó ügyet segíthettél sokkal táplálja majd a lelked. Köszönöm!

Kérlek, hogy ezen a felületen keresztül támogasd adományozási céljaimat! Köszönöm!

Személyes adatok

Angyal támogatói kommentek: