Mosoly Angyal

Eddig elért: 0 Ft
Cél: Ft
Össz adományozók: 0

Jógázz velünk ezen a különleges estén, mikor a MOSOLY ALAPÍTVÁNY-nak gyűjtünk adományt.

Karácsony előtt mindig elönti szívünket a szeretet és az együttérzés. Az évek óta tartó sikeres együttműködés utàn idén is lehetünk mind Mosoly Angyalok! Hálás vagyok, hogy, az alapítványon keresztül lehetőségünk van segíteni a beteg gyerekek gyorsabb és boldogabb gyógyulásában. Csodás érzés segíteni és részesévé válni egy ilyen nagyszabású eseménynek.

Mindenképp jelentkezz be kérlek!

Adományod 100%-ban eljut az alapítványhoz.

Ha már nem férsz be (max létszám 22 fő) vagy nem érsz rá, akkor csak anyagilag is lehetőséged van hozzájárulni a gyűjtéshez.

Támogasd a saját adományozási céljaimat, ezen a felületen keresztül:

Angyal támogatói kommentek: