Legyen automatikus a segítség

2019-11-24

Az Appy szakmai közösségi terében talált új otthonra a Mosoly Alapítvány is, ahol 2020 második felében egy különleges adományozási kampánynak is a részesei lehettünk.

Az Appy 2020 második felében egy olyan közös adománygyűjtési kampányt – adományautomata – indított el, melynek segítségével a jócselekedet automatikus lehet és mindenki eldöntheti, hogy melyik szervezetet támogatja 2000 Ft-tal.

A program indításában az összes Appy szervezett részt vett.  Köszönjük azoknak, akik a projekt kipróbáláskor a Mosoly Alapítványra gondoltak és így a mi munkánkat támogatták.

A Mosoly Alapítvány több mint 20 éve hiánypótló mese- és művészetterápiával segíti azokat a gyerekeket és családjaikat, akiknek súlyos betegség vagy trauma következtében felborult a testi-lelki egyensúlyuk.