Tekerj értünk nyáron!

2017-05-30

Keressük azokat a lelkes bringásokat, akik szívesen csatlakoznának a nyár legjobb adománygyűjtő programjához! Úgy segíthetitek a Mosoly munkáját, hogy csak tekernetek kell! 🙂

A Hankook Tire Magyarország Kft. elindította a  „Tekerd jobbra” névre hallgató közösségi programját, melynek lényege, hogy a résztvevők 2017. június 10. – augusztus 31. között egy digitális kilométer-számláló segítségével kilométereket gyűjthetnek kerékpározás közben, legyen szó akár munkába járásról, akár hétvégi családi kirándulásról. A kilométergyűjtés jótékony céllal történik, a Hankook az összegyűlt kilométerek arányában maximum 8 millió forintot oszt szét két alapítvány között, melyek közül az egyik a Mosoly Alapítvány. Minél többet tekernek össze a résztvevők, annál nagyobb lesz a támogatás összege.

Pedáloznál értünk?

Amennyiben úgy gondolod, hogy nyáron jótékony bringássá válnál a kedvünkért, csak ennyit kell tenned:

1. Regisztrálj ezen a linken akár már ma, mert összesen 200 hely áll rendelkezésre.
  2. Jelezd Horváth Judit kolléganőnknek,az alábbi elérhetőségek egyikén, hogy résztvevő lettél: +36 30 29 13 750, horvath.judit@mosolyalapitvany.hu
  3. Vedd át a kilométer-számlálódat és tekerj, amennyit csak bírsz!

Ide kattintva letöltheted a hivatalos tájékoztatót is!

Mi pumpálunk és hajtunk egész nyáron, reméljük, te is csatlakozol hozzánk! Tekerjünk együtt a Mosoly terápiák létrejöttéért, a beteg gyerekek gyógyulásáért!

Köszönjük:

A Mosoly csapat