1% is számít!

2021-03-9

Gondolj 2021-ben is a Mosoly Alapítványra személyi jövedelemadód bevallásakor! Felajánlásod jó helyre kerül és terápiás szakmai munkánk biztonságos, kiszámítható fenntartását, működését segíti.

A Mosoly Alapítványnál már 24 éve segítjük a súlyosan vagy tartósan beteg gyerekek gyógyulását, ez alatt az idő alatt közel 15 ezer családnak nyújtottunk pszichés támogatást. Terápiás szakembereink a legnagyobb krízisben segítik a gyerekek félelmeinek, szorongásainak oldását, hosszú távon kísérve őket azon az úton, hogy családjukkal közösen dolgozzák fel a betegséggel járó traumákat, majd visszailleszkedjenek a megszokott hétköznapokba. Szakmai munkánk fő fókuszában a képzőművészeti, a zeneterápia, a gyermekdráma és a meseterápia áll. Ezek a módszerek lehetőséget adnak a gyerekeknek, hogy a szimbólumok nyelvén fejezhessék ki belső élményeiket, tapasztalataikat. Az az erő, amit önmagukban felfedeznek a gyerekek a terápiás foglalkozásainkon, nemcsak a kezelés rögös útján, hanem hosszútávon, életük során is elkíséri őket. Hiszünk abban, hogy az út végére megerősödve, és „hétszerte szebben, mint annak előtte” térnek majd vissza a hétköznapokba.

Egy kattintás és máris rendelkezhetsz az 1%-ról!