Támogass egy jó célt az OTP fizetési felületein

2023-12-12

December 11-től a mindennapi pénzügyek intézése közben gyorsan és egyszerűen, csupán néhány kattintással támogatható a Mosoly Alapítvány terápiás munkája az OTP Bank támogatási programjának köszönhetően.

A Mosoly Alapítvány onkológiai és súlyos krónikus betegségekkel küzdő gyermekeknek nyújt pszichés támogatást művészetterápiás módszerekkel. A résztvevő gyermekeknek nemcsak a fizikai betegségükkel, hanem az ezzel járó krízishelyzetekkel is meg kell küzdeniük: az elszigeteltséggel, a fizikai korlátozottsággal, a test megváltozott állapotával. Alapvető cél, hogy a gyermekek könnyebben elviseljék a betegségükkel járó megpróbáltatásokat.

Támogatásoddal a Mosoly Alapítvány 2024-ben is stabil anyagi háttérrel folytathatja a kórházakban nyújtott terápiáit.

A támogatási összeg az alábbi módokon küldhető el:

• az OTP weboldalán bankkártyás fizetéssel
  • az új internet- és mobilbankban az utalások intézése közben
  • az OTP ATM-készülékeken készpénzfelvételkor
  • Simple alkalmazásban az Adományozás menüpontban.

Mivel az OTP egyszerre több szervezetet is támogat, kérjük, ha a Mosoly Alapítvány részére szeretnél adományt küldeni, akkor a fenti felületeken válaszd ki a Mosoly Alapítványt a „Támogass egy jó célt” feliratnál, ahol fix vagy egy általad felkínált összeg adományozására is van lehetőség.

Az OTP Bank projektjének felülete itt érhető el.