1.050.000 Ft

Pécsi összefogás

Pécsi összefogás

A Dzsáminak Pécsen a helye!

Csatlakozz egy speciális összefogáshoz, mellyel a beteg gyerekek gyógyulását segítő Mosoly Alapítvány pécsi munkáját támogathatod! Pécs ikonikus épülete, a Pécsi Dzsámi legóból készült el a 2015-ös Hungexpo Utazás kiállításán, melyet a szervezők felajánlottak a Mosoly Alapítvány számára.Mi pedig arra gondoltunk, hogy a Dzsáminak Pécsen a helye, így arra kérünk helyi érdekeltségű vállalkozókat, szervezeteket és magánszemélyeket, hogy jelképesen vásárolják meg a legószobrot. A felajánlásokból összegyűlt összeget gyerekek gyógyítására fordítjuk a PTE KK Gyermekgyógyászati Klinika három osztályán is. A kórházban több, mint 7 éve segítjük mese- és művészetterápiás foglalkozásainkkal a gyerekek gyógyulását, és a betegségük okozta traumák feldolgozását. A szobrot Pécsen fogjuk kiállítani, amely mellé az akciót támogató cégek és magánszemélyek neve is felkerül egy dísztáblára. Támogatóinkat ezen az oldalon jelenítjük meg. Reméljük, felkeltettük érdeklődésed és csatlakozol az összefogáshoz!

Eddigi támogatóink:

Főtámogatónk:

Ezüst fokozatú támogatónk:

BNI Déli Régió

Bronz fokozatú támogatónk:

Köszönjük a Pécsi Önkormányzat támogatását terápiáink megvalósulásához!

Az összefogásról, a támogatási lehetőségekről bővebb információt nyújt a Mosoly Alapítvány munkatársa, Fülöp Andrea (fulop.andrea@mosolyalapitvany.hu; +36 30 291 3750)