10.282.360 Ft

2017. május 19-21.

Mosoly Váltó 2017

+75

Idén 10. alkalommal hirdetjük meg a Mosoly Váltót, alapítványunk legnagyobb adománygyűjtő programját.

Mi az NN Ultrabalaton?

Egy nemzetközi futóverseny, ahol a versenyzők a Balatont megkerülve, futva vagy biciklizve, egyénileg vagy váltócsapatban teljesítik a 22 kilométeres távot.

Hogyan fut a Mosoly?

Alapítványunk egy speciális váltóban, rövid szakaszokban, versenyen kívül fut a Balaton körül. A Mosoly Váltóban 10. éve olyan gyerekekkel futjuk körbe a tavat, akik korábban valamelyik Mosoly terápiánk résztvevői voltak.

Miért futunk?

Sportolni vágyó támogatóink segítségével ezen a két napon terápiás foglalkozásainkon résztvevő, súlyosan beteg gyerekek gyógyítására gyűjtünk.

Szeretnénk, ha a jubileumi évünkben minden eddiginél többen csatlakoznátok hozzánk, hogy együtt boríthassuk Mosoly színekbe a Balaton partját.

Csatlakozni szeretnél?

Eddigi évek