Termékek a Mosolyért

A “Termékek a Mosolyért” adománygyűjtő programhoz csatlakozó cégek és vállalkozások beépítik egy-egy termékük, vagy szolgáltatásuk árába a Mosolynak szánt támogatást. Így vevő és eladó közösen válik támogatóvá a beteg gyerekek gyógyulása érdekében.

Amennyiben saját cégével szeretne csatlakozni az adománygyűjtéshez, keresse kolléganőnket:

Rózsa Eszter

fundraising munkatárs

rozsa.eszter@mosolyalapitvany.hu
Mobil: +36 504 1037

Eddigi csatlakozóink:

SUGAR! shop & confectionary

10. szülinapi akciójuk során április 30-ig minden eladott Birthday kollekció árából 10 Ft-tal támogatják a Mosoly Alapítványt.

Gerbeaud

A Gerbeaud a különleges, egyedi díszítésű díszdobozban kapható csokoládés narancsív árából 500 forint támogatást ad a Mosoly Alapítványnak.

Chez Dodo macaron manufaktúra

A náluk vásárolt Mosolyos díszdoboz macaron válogatás árából 400 forint támogatás a Mosolyé.

Aria Hotels Budapest,  Harmony Spa

Minden eladott “Topmodellek arckezelés” árából 20% a Mosoly Alapítványé. Az arckezelést Mihalik Enikő, a Harmony Spa nagykövete inspirálta.

Unikén

Minden Mosoly logóval ellátott szódabikarbóna, vízlágyító tabletta, vízlágyító granulátum, mosószóda eladása után 2 forintot ad nekünk az Unikén csapata.

Köszönjük a támogatást!