Vigyázz, Kész, Mosoly

A BP GBS Europe kollégái adománygyűjtést szerveznek számunkra a BP Running Club keretein belül egész évben 2020-ban.

A csapat tagjai így nyilatkoztak elköteleződésükről:

A BP futócsapata a tavalyi sikeres együttműködés után úgy döntött, hogy idén is összefog a Mosoly Alapítvánnyal hogy segíthesse a hosszan tartó betegségben szenvedő gyerekek gyógyulását ingyenes mese- és művészetterápiáival. A BP futói az idei Vivicitta félmaratonon az alapítvány javára ajánlanak fel és gyűjtenek adományokat, így a kemény sportteljesítményen túl az önzetlen segítségnyújtásra kívánják felhívni a figyelmet. Kérlek támogassátok őket ebben a kezdeményezésben. A csapat azért döntött a Mosoly Alapítvány mellett, mert maga a futás is egy olyan sport, ami nemcsak fizikailag, hanem mentálisan is edzi és segíti az embert, és egy olyan eszköz, ami szinte bárkinek bármikor elérhető.

BP’s running club would like to support a good cause that is not quite in the focus. Mosoly Alapítvány (Smile Foundation) supports the recovery of children with long-term illness by free art therapy. At this year’s Vivicitta Half Marathon, on top of the physical achievement, BP’s runners collect and donate money to Mosoly Alapítvány. Please support our runners in this initiative. The team decided to support this foundation because running itself is a sport that can train and help not only the physical fitness but mental health as well and it is a tool available for almost anyone, anywhere.

Eddig összegyűlt összeg:

Eseti támogatás Rendszeres támogatás