Art – Craft – Design

A Mosoly Alapítvány Spengler Katalin  szakújságíró, műgyűjtő szakmai vezetésével két alkalommal, 2016-ban és 2017-ben rendezte meg Art-Craft-Design jótékonysági aukcióját.

Az árverésekre a zsűri magyar művészek, tervezők legjobbjainak tárgyaiból válogatott objekteket, fotókat, üvegmunkákat, ékszereket, textil és kerámia műveket, különleges bútorokat.

A tárgyakra licitáló közönség vásárlásaival a Mosoly Alapítvány munkáját, a súlyosan beteg gyerekek gyógyulását segítették.

I. Art-craft-design jótékonysági aukció katalógusa- 2016

II. Art-craft-design jótékonysági aukció katalógusa- 2017