Mosoly Angyal

Eddig elért: 0 Ft
Cél: Ft
Össz adományozók: 0

Évek óta ismerem a Mosoly Alapítvány munkáját és nem kérdés, hogy igyekszünk mindent megtenni azért, hogy azok a kis csodák, akik a Mosoly szárnyai alatt gyógyulnak, minél többen egészségesen térhessenek vissza társaik közé.

Idén nem tűztünk ki óriási célokat Lolával, hisz ez az év mindenkit sok szempontból megviselt. Arra gondoltam, olyan sok barátom és ismerősöm van, csupa szív emberek. Annyit kérek, tekintsetek rám úgy, mint ezeknek a gyógyulni vágyó gyerekeknek a „hangjára”, hiszen ők még túl fiatalok ahhoz, hogy sok barátjuk legyen.

Titeket kérünk, akik e sorokat olvassátok, hogy 1000 Forinttal támogassátok az alapítvány munkáját. Ha minden harmadik Facebook barátomat megszólítja ez az üzenet, már nagyot segítettünk közösen!!!

Leporoltuk hát angyal szárnyainkat! Velünk tartasz? Határ a csillagos ég 😉

Kérlek, hogy ezen a felületen keresztül támogasd adományozási céljaimat! Köszönöm!

Személyes adatok

Angyal támogatói kommentek: