Legyél te a Marketingkommunikációs munkatársunk!

2021-12-9

A Mosoly Alapítvány több mint 25 éve segíti súlyosan beteg gyermekek gyógyítását, ingyenesen biztosítva művészetterápiás foglalkozásait a súlyosan és krónikusan beteg gyerekek számára.

Ezt a munkát megvalósító hét fős csapatunkba keressük leendő marketingkommunikációs munkatársunkat.  Olyan szakember jelentkezését várjuk, aki érzékeny a Mosoly küldetése iránt, nagy tapasztalattal rendelkezik és szereti a sokoldalú munkavégzést.

Feladatok:

• Tervezés: Közreműködés az alapítvány átfogó kommunikációjának kialakításában és a Mosoly brand megerősítésében; éves tervek, projekt- vagy kampánytervek elkészítésében.
  • Koordináció: Az alapítvány teljes kommunikációs tevékenységének az átlátása, koordinálása, valamint összehangolása a szervezet munkájával; az egyes projektek és kampányok kommunikációjának koordinálása; külső munkatársakkal, alvállalkozókkal és médiapartnerekkel való együttműködés.
  • Megvalósítás: Szervezeti, terápiás és adománygyűjtési tevékenységek kommunikációs támogatása: hírlevelek, ismertető anyagok, kampányok, sajtóanyagok előkészítése vagy elkészítése, online és közösségi médiafelületek kezelése

Akit keresünk:

• Legalább 4-5 év kommunikációs területen szerzett tapasztalattal rendelkezik és szakirányú felsőfokú végzettsége van
  • Velünk együtt fontosnak tartja a célorientált, kreatív és alkotó légkört
  • Jól tud önállóan és csapatban is dolgozni
  • Magas szintű problémamegoldó- és együttműködési képességgel rendelkezik
  • Tud strukturáltan dolgozni, de ha szükséges, rugalmasan reagálni a változó környezetre
  • Átlátja a folyamatokat és az egyes területek összefüggéseit
  • Gyakorlatias, jó koordinációs és szervezőképességgel rendelkezik
  • Jó kommunikációs képességekkel rendelkezik, magabiztosan tud kommunikálni komolyabb témákról is, írásban és szóban egyaránt
  • Képes a mélyebb értékközpontú tartalmak megértésére, valamint azok kreatív és érthető közvetítésére, a szervezet gyerekvédelmi irányelveinek figyelembevételével
  • Beszél angolul

Amit kínálunk:

• Teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony
  • Budapesti munkavégzés
  • Fejlett infrastrukturális háttér
  • Rugalmas, de tervezhető munkafolyamatok
  • Átlagosan heti két alkalommal otthoni munkavégzés
  • Támogató szakmai közösség
  • Személyesség és személyre szabottság
  • Nyitott és támogató szervezeti kultúra
  • Részese lehet egy fontos társadalmi ügy megvalósításának

Ha szeretnél csatlakozni a Mosoly csapatához és fontos neked, hogy szakmai tudásodat egy fontos társadalmi ügy szolgálatába állítsd, fizetési igényed és legalább két referencia megjelölésével küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet az allas@mosolyalapitvany.hu email címre 2022. január 14-ig! Kérjük, hogy a motivációs levélben fogalmazd meg, milyen tapasztalataid kapcsolódnak a meghirdetett munkakörhöz, miért jelentkezel az állásra és miért téged válasszunk.
A munkakezdés várható időpontja: 2022 február